H χθεσινή ήττα από τον Παναθηναϊκό πυροδοτεί εξελίξεις στον Ολυμπιακό καθώς ο Πορτογάλος Πέδρο Άλβες που ανέλαβε το πόστο του αθλητικού διευθυντή πριν από δύο μήνες και έκανε τις μεταγραφές την περίοδο του Ιανουαρίου απομακρύνθηκε και τη θέση του αναλαμβάνει ο Ντάρκο Κοβάσεβιτς.Η ανακοίνωση για την πρόσληψη του Σέβρου
Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ανακοινώνει ότι από σήμερα ο κ. Ντάρκο Κοβάσεβιτς αναλαμβάνει χρέη Αθλητικού Διευθυντή (Sports Director).
Προφανώς πλέον υπάρχουν αρκετά ερωτήματα για το αν ο Ολυμπιακός θα συνεχίσει με τον Κάρλος Καρβαλιάλ στον πάγκο.
0 Σχόλια