Διαβάστε την ανακοίνωση
Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης, δόθηκε η δυνατότητα διαλόγου με μέλη της Ένωσής μας που υπηρετούν στις υπηρεσίες αυτές, πραγματοποιώντας παράλληλα και συναντήσεις με τους Διοικητές, Αστυνόμο Β' ΚΑΓΙΟΓΛΙΔΗ Ευστράτιο (Α.Τ. Πυλαίας-Χορτιάτη) και Αστυνομικό Υποδιευθυντή ΓΟΥΣΟΥΛΗ Μιλτιάδη (Τ.Α. Πυλαίας-Χορτιάτη), με τους οποίους συζητήθηκαν τα ζητήματα που καθημερινά καλείται η Ελληνική Αστυνομία να αντιμετωπίσει.
Άμεσα ανταποκρινόμενοι στα αιτήματα των συναδέλφων μας για κάλυψη αναγκών σε υλικοτεχνικό εξοπλισμό, η Ένωσή μας εξασφάλισε και προχώρησε στην παράδοση μιας κεντρικής μονάδας ηλεκτρονικού υπολογιστή, συμβατής με τις προδιαγραφές του συστήματος Police Online, μιας οθόνης 23", εξοπλισμού γραφείου καθώς και φορητών ασυρμάτων.
Η Ένωσή μας
συνεχίζει να ανταποκρίνεται άμεσα και να στηρίζει εμπράκτως τα μέλη της,
προσβλέποντας
στην απρόσκοπτη λειτουργία των υπηρεσιών.
Το Προεδρείο της Ένωσης
Ο
Πρόεδρος Ψαρογιάννης Ιωάννης
Ο Α΄
Αντιπρόεδρος Πολίτης Ιωάννης
Ο Β΄
Αντιπρόεδρος Μουρατίδης Χαράλαμπος
Ο Γενικός
Γραμματέας Γιαρισκάνης Πέτρος
Ο Ταμίας
Μπάμπαλης Εμμανουήλ
Ο
Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων Κουκουφίκης Σταύρος
Ο Εκτελεστικός
Γραμματέας Παπανικολάου Δημήτριος
0 Σχόλια