Από το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Πελοποννήσου
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1/16/1f46e.png)
Στην έδρα της
#Διεύθυνσης_Αστυνομίας_Αργολίδας πραγματοποιήθηκε επίσκεψη από αστυνομικούς του Δημοτικού Γραφείου Δημόσιας Ασφαλείας του Πεκίνου
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
Τους ανωτέρω αστυνομικούς υποδέχθηκε ο Ταξίαρχος Ευάγγελος Πιπέρης, Διευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αργολίδας, καθώς και ανώτεροι Αξιωματικοί των Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αργολίδας
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
Κατά την διάρκεια της επίσκεψης, συζητήθηκαν θέματα Υπηρεσιακού ενδιαφέροντος και έγινε ανταλλαγή απόψεων που αφορούν το τρόπο λειτουργίας των εκάστοτε Υπηρεσιών
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
Η επίσκεψη ολοκληρώθηκε με την ανταλλαγή αναμνηστικών δώρων
0 Σχόλια