O Γιώργος Καλλιακμάνης ήταν από τους υποψηφίους που σε όλη την προεκλογική περίοδο έδωσε μεγάλο αγώνα και επισκέφθηκε πολλές περιοχές της χώρας.
Το αποτέλεσμα της κάλπης είναι άκρως ενθαρρυντικό καθώς ο κύριος Καλλιακμάνης έχει συγεκντρώσει 44.770 σταυρούς μέχρι στιγμής και βρίσκεται στην 9η θέση του ευρωψηφοδελτίου του ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝΑΛ αφήνοντας πίσω υποψηφίους με μεγαλύτερη θητεία και εμπειρία στην πολιτική στον στίβο της οποίας κατέβηκε για πρώτη φορά.
0 Σχόλια