Από τη Δευτέρα άρχισαν να φτάνουν στην Αθήνα οι οπαδοί της Φιορεντίνα με βασική πύλη εισόδου τον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών Ελευθέριος Βενιζέλος.
Αστυνομικοί όλων των Υπηρεσιών βρίσκονταν επί ποδός ώστε να διασφαλίσουν την εύρυθμη λειτουργία του αεροδρομίου, να μην δημιουργηθεί το παραμικρό πρόβλημα κατά τη διάρκεια των αφίξεων αλλά και των αναχωρήσεων, από τα ξημερώματα της Πέμπτης και μετά όπου αρκετοί Ιταλοί ήταν δυσαρεστημένοι για την ήττα και σε αυτές τις περιπτώσεις η ήττα φέρνει ένταση.
0 Σχόλια