#ΣανΣήμερα 2 μέλη της Αστυνομικής οικογένειας έχασαν τη ζωή τους.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Το 2010 ο Αστυφύλακας Ιωάννης Δαλαρούγκας, τραυματίστηκε θανάσιμα σε τροχαίο ατύχημα εν ώρα υπηρεσίας. Γεννήθηκε το 1987 στην Αττική και υπηρετούσε στην Άμεση Δράση Αττικής.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Το 1998 ο Αστυφύλακας Φώτιος Ευαγγελόπουλος, κατέληξε συνεπεία τροχαίου ατυχήματος που έγινε στις 06/05/1998. Γεννήθηκε το 1968 στην Καρδίτσα και υπηρετούσε στο 1ο Τμήμα της Υπηρεσίας Προστασίας Επισήμων.
#ΔενΞεχνάμε
0 Σχόλια