Δηλώσεις του Αναπληρωτή Γενικού Γραμματέα της Ένωσης Αστυνομικών Βορειανατολικής Αττικής και Αντιπροσώπου στην ΠΟΑΣΥ:
Με ψέματα δεν υπάρχει αστυνόμευση..
Οι κινήσεις εντυπωσιασμού από την ηγεσία μετακυλίουν το πρόβλημα στο αστυνομικό προσωπικό και το φέρνουν σε αντιπαράθεση με τον πολίτη πλήττοντας το κύρος του Σώματος.
Με αστυνομικούς σε δίπλα καθήκοντα ή μόνους οδηγούς δεν μπορεί να λέμε ότι λύσαμε το πρόβλημα της Αστυνόμευσης και ενώ οι υπηρεσίες παραμένουν -40-50%της οργανικής τους δύναμης
0 Σχόλια