Από τo facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας
"ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΗ ΒΙΑ"
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
αναγράφουν μαθητές της Ε΄ τάξης του 2ου Δημοτικού Σχολείου Βόλου σε αφίσα που δημιούργησαν και "χάρισαν" στους αστυνομικούς, στο πλαίσιο επίσκεψής τους στη Διεύθυνση Αστυνομίας Μαγνησίας
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Την Πέμπτη, 16-05-2024, το πρωί, οι μαθητές του προαναφερόμενου σχολείου επισκέφτηκαν το Αστυνομικό Μέγαρο Μαγνησίας και ξεναγήθηκαν στους χώρους της Μόνιμης Έκθεσης Αστυνομικών Κειμηλίων
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Επιπλέον, από Αξιωματικό της Διεύθυνσης Αστυνομίας Μαγνησίας ενημερώθηκαν σχετικά
με το ευαίσθητο θέμα της παραβατικότητας ανηλίκων
0 Σχόλια