Από το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1/16/1f6a6.png)
Αστυνομικός του Τμήματος Τροχαίας Καστοριάς επισκέφθηκε το Δημοτικό Σχολείο Κορησού, το 7ο και 6ο Δημοτικό Σχολείο, προκειμένου να ενημερώσει τους μαθητές για θέματα κυκλοφοριακής αγωγής.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
Η Διεύθυνση Αστυνομίας Καστοριάς πραγματοποιεί συνεχείς δράσεις κυκλοφοριακής αγωγής, διότι είναι ευρέως γνωστό, πως η παιδεία, και δη η κυκλοφοριακή παιδεία, είναι πρωταρχικός παράγοντας για την αποτροπή των τροχαίων ατυχημάτων.
#ΣΤΟΝ_ΔΡΟΜΟ_ΑΣΦΑΛΩΣ_ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ #ΤΜΗΜΑ_ΤΡΟΧΑΙΑΣ_ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ#ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ_ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ_ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
0 Σχόλια