Ανάρτηση της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2b/1/16/1f46e_200d_2642.png)
Ο Διοικητής του Αστυνομικού Τμήματος Ηγουμενίτσας συμμετείχε με επιτυχία ως ομιλητής σε εκδήλωση που πραγματοποίησαν προχθές (1/4/2024) οι δομές «Βοήθεια στο Σπίτι» του Δήμου Ηγουμενίτσας, με αντικείμενο την κακοποίηση στην τρίτη ηλικία.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2a/1/16/1f475.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1/16/1f474.png)
Το θέμα της ομιλίας του ήταν η νομική πρόβλεψη και η αστυνομική προσέγγιση αυτού του τόσο σημαντικού κοινωνικού ζητήματος.
0 Σχόλια