Φαίνεται πως η κόντρα που έχει ξεσπάσει μετά τη φράση ''γκλοπ μπάτσου'' που είπε ο Χάρης Δούκας κατά την πρόσφατη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου δεν κοπάζει καθώς μία σειρά δηλώσεων, ανακοινώσεων και απαντήσεων ρίχνει νερό στον μύλο της αντιπαράθεσης ανάμεσα στον δήμαρχο Αθηναίων, στελέχη της Νέας Δημοκρατίας και συνδικαλιστές της ΕΛΑΣ.
Πιο πρόσφατο επεισόδιο στο σήριαλ η παρακάτω ανακοίνωση του κυρίου Δούκα
0 Σχόλια