Aπό το facebook της Ένωσης Αξιωματικών Πυροσβεστικού Σώματος
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Στο πλαίσιο της παρακολούθησης του κοινοβουλευτικού έργου η
Ενωση Αξιωματικών Πυροσβεστικού Σώματος παραβρέθηκε στη Βουλή προκειμένου να εκφράσει την γνώμη σχετικά με το σχέδιο νόμου του Υπουργείου Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας: «Έγκριση Σχεδίου Σύμβασης για την Προμήθεια Αεροσκαφών τύπου «DHC-515»».
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Την Ε.Α.Π.Σ. εκπροσώπησαν ο πρόεδρος Κωνσταντίνος Τσίγκας, ο γραμματέας Κωνσταντίνος Ξηρόκωστας και ο Απόστολος Φλώρος.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
Ως Ένωση Αξιωματικών Πυροσβεστικού Σώματος υποστηρίζουμε κάθε προσπάθεια που ενισχύει την επιχειρησιακή δυνατότητα του Πυροσβεστικού Σώματος προς όφελος της κοινωνίας.
0 Σχόλια