Από το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Κεντρικής Μακεδονίας
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Κεντρικής Μακεδονίας Ταξίαρχος Σπυρίδων Διόγκαρης υποδέχθηκε σήμερα στο γραφείο του, την Γενικό Πρόξενο
#Ρουμανίας στη
#Θεσσαλονίκη κα. Carmen-Ileana MIHĂLCESCU.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης συζητήθηκαν θέματα που αφορούν την αστυνομική συνεργασία σε τομείς αμοιβαίου ενδιαφέροντος όπως η ασφάλεια, ο τουρισμός κ.α.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Η συνάντηση έγινε σε εγκάρδιο κλίμα & ανταλλάχθηκαν εθιμοτυπικά δώρα.
#gadpkmakedonias
0 Σχόλια