Από το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας
Σειρά εθιμοτυπικών επισκέψεων πραγματοποίησε κατά το προηγούμενο χρονικό διάστημα ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Θεσσαλίας, Υποστράτηγος Θωμάς Καρανάσιος, στο πλαίσιο των οποίων συναντήθηκε με τους εξής:
![🧑✈️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1/16/1f9d1_200d_2708.png)
Διοικητή της 1ης Στρατιάς, Αντιστράτηγο Δημόκριτο Κωνσταντάκο,
![🧑✈️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1/16/1f9d1_200d_2708.png)
Αρχηγό Τακτικής Αεροπορίας, Αντιπτέραρχο (Ι) Παναγιώτη Γεωργακόπουλο,
![👨🦰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2c/1/16/1f468_200d_1f9b0.png)
Περιφερειάρχη Θεσσαλίας, κ. Δημήτριο Κουρέτα &
![👨🦰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2c/1/16/1f468_200d_1f9b0.png)
Δήμαρχο Λαρισαίων, κ. Αθανάσιο Μαμάκο
![👨🚒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/1f468_200d_1f692.png)
Παράλληλα, ο κ. Γενικός υποδέχθηκε στο γραφείο του τον Διοικητή της Περιφερειακής Διοίκησης Πυροσβεστικών Υπηρεσιών (ΠΕ.ΠΥ.Δ.) Θεσσαλίας, Αρχιπύραρχο Ιωάννη Αμανατίδη
0 Σχόλια