Aπό το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Τη χαρά να υποδεχθεί στο γραφείο του εκπροσώπους της Ύπατης Αρμοστείας του ΟΗΕ για τους Πρόσφυγες, είχε σήμερα ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Ηπείρου, Ταξίαρχος Βασίλειος Μουσελίμης, παρουσία και του Διευθυντή της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ιωαννίνων, Αστυνομικού Διευθυντή Γεώργιου Αζέλη.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Κατά τη συνάντηση συζητήθηκαν θέματα σχετικά με τη διαχείριση υπηκόων τρίτων χωρών.
0 Σχόλια