Ανάρτηση της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
Με αφορμή τη χθεσινή Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας (8η Μαρτίου), η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Ιωαννίνων διοργάνωσε ημερίδα με θέμα την ενδοοικογενειακή βία κατά των γυναικών.
👮♀Στην εκδήλωση συμμετείχαν, μεταξύ άλλων ομιλητριών, ψυχολόγος Αξιωματικός της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου και η Προϊσταμένη του Γραφείου Αντιμετώπισης Ενδοοικογενειακής Βίας του Α.Τ. Ιωαννίνων.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Χαιρετισμό κατά την έναρξη της εκδήλωσης απηύθυνε ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Ηπείρου, Ταξίαρχος Βασίλειος Μουσελίμης.
0 Σχόλια