Ανάρτηση της Ένωσης Αξιωματικών Πυροσβεστικού Σώματος για την πρώτη συνάντηση με τον κύριο Βάγια
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Εθιμοτυπική συνάντηση πραγματοποίησε η Ένωση Αξιωματικών Πυροσβεστικού Σώματος με τον κ. Αρχηγό.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
Στη συνάντηση, η οποία πραγματοποιήθηκε σε πολύ καλό κλίμα, εκφράσαμε αρχικά τις ευχές για την ανάληψη των καθηκόντων και στη συνέχεια συζητήθηκαν ζητήματα που απασχολούν τα στελέχη.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Ο κος Αρχηγός μας μετέφερε ότι θα δοθεί προτεραιότητα στα ζητήματα που αφορούν το προσωπικό καθόσον ο κορμός που στηρίζει τον Πυροσβεστικό οργανισμό είναι οι ίδιοι οι άνθρωποί του.
0 Σχόλια