Την εκδήλωση ευλόγησε εκπροσωπώντας τον Σεβασμιότατο Μητροπολίτη Διδυμοτείχου - Ορεστιάδας και Σουφλίου κ. κ. Δαμασκηνό ο πανοσιολογιότατος πατέρας Βαρθολομαίος.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Αντιδήμαρχος αθλητισμού του Δήμου Ορεστιάδας και μέλος της Ένωσης μας κ. Παντελής Δημούτσης εκπροσωπώντας τον Δήμαρχο Ορεστιάδας κ. Διαμαντή Παπαδόπουλο, ο Πρόεδρος της Συνδικαλιστικής Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ορεστιάδας κ. Ηλίας Ακίδης και ο Πρόεδρος της Τοπικής Διοίκησης Ορεστιάδας της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών κ. Κων/νος Λύτρας καθώς και σημαντικός αριθμός των μελών της Ένωσης μας.
-Στον τυχερό της εκδήλωσης δόθηκε η εικόνα της της Τίμιας Ζώνης της Παναγίας.
Κατά τη εκδήλωση ανταλλάχτηκαν ευχές για το νέο έτος και έγινε ενημέρωση από τα μέλη
του Διοικητικού Συμβουλίου για θέματα που απασχολούν τους αποστράτους και τους συνταξιούχους γενικότερα.
Αλεξανδρούπολη, 22 Φεβρουαριου 2024
Για το Δ. Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΙΜΠΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
0 Σχόλια