Μέσα σε λίγο καιρό οι πολίτες αναγνώρισαν το έργο και την προσφορά των δικυκλιστών αμεσοδρασιτών. Μέσα στα χρόνια που πέρασαν η ομάδα Ζ άφησε και συνεχίζει να αφήνει την σφραγίδα της στη συνείδηση της κοινωνίας.
Το ρητό που κυκλοφορεί πολλά χρόνια τώρα είναι: Μια φορά ζητάς, για πάντα ζητάς. Οι ζητάδες έζησαν μεγάλες εποχές δόξας, αλλά και εποχές δύσκολες. Αισιοδοξία χρειάζεται και είναι σίγουρο ότι η ένδοξη ομάδα θα σταθεί πάλι με περισσότερες δυνάμεις δίπλα στον πολίτη. Ήδη η αρχή έχει γίνει. Χρόνια πολλά στην ομάδα (Ζ).
0 Σχόλια