Από το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/1f4a0.png)
Τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλίας επισκέφτηκαν, την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024, το μεσημέρι, η κα AYME Sylvie, Ακόλουθος Εσωτερικής Ασφάλειας και Επικεφαλής της Υπηρεσίας Εσωτερικής Ασφάλειας της Γαλλικής Πρεσβείας στην Ελλάδα και η κα Χρύσα Βουλγαράκη, Διευθύντρια του Γαλλικού Ινστιτούτου Λάρισας, όπου συναντήθηκαν με τον Γενικό Περιφερειακό Αστυνομικό Διευθυντή Θεσσαλίας, Υποστράτηγο Θωμά Καρανάσιο
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης, συζητήθηκαν θέματα αμοιβαίου ενδιαφέροντος και συνεργασίας μεταξύ των δύο πλευρών
0 Σχόλια