Aπό το facebook της ΓΕΠΑΔ Δυτικής Ελλάδας
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας επισκέφθηκε ο Κεντρικός Λιμενάρχης Πατρών, Πλοίαρχος (ΛΣ) Λάζαρος ΧΑΝΟΥΜΙΔΗΣ, όπου συναντήθηκε με το Γενικό Περιφερειακό Αστυνομικό Διευθυντή, Υποστράτηγο Ανδρέα ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε με αφορμή την πρόσφατη ανάληψη καθηκόντων του νέου Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή Δυτικής Ελλάδος, στον οποίο ο Κεντρικός Λιμενάρχης Πατρών ευχήθηκε υγεία και κάθε επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Επιπλέον κατά τη συνάντηση, συζητήθηκαν θέματα αμοιβαίου ενδιαφέροντος, με γνώμονα την ανάπτυξη εποικοδομητικής και ουσιαστικής συνεργασίας μεταξύ της Ελληνικής Αστυνομίας και του Λιμενικού Σώματος στην Πάτρα.
#gadpdelladas
0 Σχόλια