Ανακοίνωση της Ένωσης Αξιωματικών Αττικής για πρόσφατες συλλήψεις ατόμων που φέρονται ως μέλη τρομοκρατικής οργάνωσης
Ως Ένωση Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ. Αττικής (ΕΝ.ΑΞΙ.Α) αισθανόμαστε την ανάγκη να συγχαρούμε για ακόμη μια φορά τον Διοικητή της, τους έμπειρους αξιωματικούς και όλους τους συναδέλφους μας για την τεράστια επιτυχία.
Το τελευταίο χρονικό διάστημα έχουμε διαβάσει δημοσιεύματα που αμφισβητούν το σημαντικό έργο αυτής της Υπηρεσίας κάτι που είναι λάθος και άδικο και η απόδειξη ήρθε πριν καλά καλά "στεγνώσει το μελάνι".
Οι συνάδελφοι μας εργάζονται με αυταπάρνηση, επαγγελματισμό και ευσυνειδησία, τους ευχαριστούμε και τους ευχόμαστε να συνεχίσουν με αποτελεσματικότητα το δύσκολο έργο τους, για την καταπολέμηση της τρομοκρατίας.
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος. Ο Γ. Γραμματέας
Κανέλλος ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ευάγγελος ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ
0 Σχόλια