Από το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Κορυφώνονται οι επετειακές εκδηλώσεις ενόψει της αυριανής επετείου για τα 111 χρόνια από την Απελευθέρωση των Ιωαννίνων.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Στο πλαίσιο των σημερινών εκδηλώσεων, ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Ηπείρου, Ταξίαρχος Βασίλειος Μουσελίμης, κατέθεσε στεφάνι στο Στρατηγείο του πολέμου 1912-1913 στο Χάνι Εμίν Αγά και ακολούθως στο Ηρώο Μπιζανομάχων.
0 Σχόλια