Στοχευμένα, συντεταγμένα, προσπαθούμε όχι μόνο να σχεδιάσουμε και να δρομολογήσουμε όλα όσα έχουμε δεσμευθεί αλλά και να δίνουμε λύσεις στα καθημερινά προβλήματα των συμπολιτών μας. Με λύσεις άμεσες, ουσίας και όχι εντυπωσιασμού.
ΥΓ. Τα έργα στην επαρχιακή οδό Επιδαύρου - Καλλονής, ξεκίνησαν και θα προχωρήσουν με γοργούς ρυθμούς. Δεσμευτήκαμε πως θα γίνει ό,τι είναι τεχνικά δυνατό, προκειμένου το έργο να προχωρήσει χωρίς άλλες καθυστερήσεις και να παραδοθεί με απόλυτη ασφάλεια πριν από το Πάσχα.
Κανένα σημείο της Αττικής μας, κανένας συμπολίτης μας δεν θα μείνει πίσω ξανά! Ξεκινήσαμε..
0 Σχόλια