Aπό το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4a/1.5/16/1f537.png)
Ενημερωτική εκδήλωση για την προστασία των ανηλίκων πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 3-2-2024 στην Άρτα, από τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Άρτας, την Ιερά Μητρόπολη Άρτας και τον Δήμο Αρταίων.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Στην εκδήλωση συμμετείχαν ως ομιλητές, μεταξύ άλλων, και ο Διοικητής του Τμήματος Ασφάλειας Άρτας, Αστυνομικός Υποδιευθυντής Θεόδωρος Γούσιας και η Προϊσταμένη του Γραφείο Προστασίας Ανηλίκων της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Ιωαννίνων, Υπαστυνόμος Α΄ Ρίζου Χριστίνα.
0 Σχόλια