Αστυνομικοί των Τμημάτων Συνοριακής Φύλαξης Μαστοροχωρίων, Τροχαίας και Άμεσης Δράσης Ιωαννίνων συνόδευσαν στο νοσοκομείο άτομο που έχριζε ανάγκης (ΒΙΝΤΕΟ)
21 Ιανουαρίου
Από το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου
Στην υπηρεσία των συμπολιτών μας.
Χθες βράδυ και υπό έντονη βροχόπτωση, συνάδελφοί μας των Τμημάτων Συνοριακής Φύλαξης Μαστοροχωρίων, Τροχαίας και Άμεσης Δράσης Ιωαννίνων και με την καθοδήγηση του Κέντρου Επιχειρήσεων (), διευκόλυναν την κίνηση οχήματος, στο οποίο βρισκόταν άτομο με πρόβλημα υγείας, ώστε να μεταφερθεί με ασφάλεια από χωριό των Ιωαννίνων στο εφημερεύον νοσοκομείο της πόλης.
0 Σχόλια