Για να έρθει αυτή η σημαντική ημέρα για το Τμήμα Δοκίμων Αστυφυλάκων Νάουσας, κάποιοι άνθρωποι προσπάθησαν, έτρεξαν και αγωνίστηκαν, αφιερώνοντας τον προσωπικό τους χρόνο για αυτό.
Είναι ο π. Υφυπουργός Οικονομικών κ. Απόστολος Βεσυρόπουλος, ο Δήμαρχος Ηρωϊκής Πόλης Νάουσας κ. Nicolas Karanikolas και ο πρόεδρος της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ν. Ημαθίας, Υπαστυνόμος Β' κ. Apostolos Mourtis.
Αυτούς οφείλω να ευχαριστήσω προσωπικά εκ μέρους του Τμήματος για όλη την προσπάθεια που κατέβαλαν και να τους ευχηθώ η σταδιοδρομία τους σε όλους τους τομείς, να είναι γεμάτη με παρόμοιες επιτυχίες!
0 Σχόλια