Αναφερθήκαμε στο πάγιο αίτημά μας για την εξαίρεση της καταχρηστικής εμφάνισης μαρτύρων αστυνομικών σε δίκες και την ικανοποίησή μας για την διευθέτηση του ζητήματος!!!
•Μεθοδικός και διαρκής ο αγώνας της Ομοσπονδίας για την απαλλαγή των αστυνομικών απο τα "πάρεργα" που δυσχεραίνουν την υπηρεσιακή καθημερινότητά τους και η ίδρυση δικαστικής αστυνομίας ευελπιστούμε πως θα απαλλάξει τους συναδέλφους μας από ορισμένα "πάρεργα" .
Συνδρεβέλης Χρήστος Αντιπρόεδρος Οικ.Θεμάτων Π.Ο.ΑΣ.Υ
0 Σχόλια