Ο Δικέφαλος του Βορρά κέρδισε με 1-2 την Άιντραχτ στην Φρανκφούρτη και εξασφάλισε την πρώτη θέση στον όμιλό του στο Conference League.
Η ομάδα του Λουτσέσκου προηγήθηκε στο 55 με τον Κεντζιόρα και ισοφαρίστηκε στο 58 από τον Μαρμούς ωστόσο ο Ζίβκοβιτς πήρε το ριμπάουντ μετά από σουτ του Μπράντον Τόμας στο 73 για να κάνει το τελικό 1-2.
Ο ΠΑΟΚ είναι μόνος πρώτος με 13 βαθμούς με τους Γερμανούς να μένουν στους 9. Αυτό σημαίνει ότι ο Δικέφαλος εξασφαλίζει την πρόκριση χωρίς να χρειαστεί να παίξει σε αγώνα - σκαλοπάτι με κάποιον από τους τρίτους του Europa.
0 Σχόλια