Aπό το facebook της Ένωσης Αξιωματικών Πυροσβεστικού Σώματος
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
Ως Ένωση Αξιωματικών Πυροσβεστικού Σώματος βρεθήκαμε στην εκδήλωση του Υπουργείου Ψηφιακής Διακυβέρνησης Digital Gov Awards.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
Είμαστε ξανά περήφανοι αφού μέσα από την δουλειά τους,τα στελέχη της Διεύθυνσης Νομικής Υποστήριξης/τμήματος Προληπτικής Πυροπροστασίας.καταφεραν να κατακτήσουν για δεύτερη συνεχόμενη φορά βραβείο ανεβάζοντας πιο ψηλά το Πυροσβεστικό Σώμα.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
Η εκδήλωση ως θεσμός απευθύνεται σε φορείς του δημόσιου τομέα ή δημοσίους υπαλλήλους και λειτουργούς, οι οποίοι έχουν σχεδιάσει ή εφαρμόσει, συλλογικά ή μεμονωμένα καινοτόμες και πρωτοπόρες εφαρμογές για τον ψηφιακό μετασχηματισμό της δημόσιας διοίκησης και τη βελτίωση του διοικητικού περιβάλλοντος στη χώρα.
0 Σχόλια