Aπό το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας
Ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Δυτικής Μακεδονίας, Ταξίαρχος κ. Σπυρίδων Διόγκαρης παρευρέθηκε σήμερα (26-10-2023) στον εορτασμό του Αγίου Δημητρίου, πολιούχου και προστάτου της πόλεως Σιατίστης.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Ο Πανηγυρικός Όρθρος και η Αρχιερατική Θεία Λειτουργία τελέσθηκε παρόντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Βρεσθένης κ. Θεόκλητου και του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Σισανίου και Σιατίστης κ. Αθανασίου.
#gadpdmakedonias
0 Σχόλια