Από το facebook της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Με εξαιρετική επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για να τιμηθεί η «Μητέρα- Αστυνομικός» που διοργάνωσε η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Μακεδονίας, σε συνεργασία με την Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Φλώρινας
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Στην κατάμεστη αίθουσα «Θεόδωρος Αγγελόπουλος» του Πολιτιστικού Κέντρου Φλώρινας, που πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση συμμετείχαν ομιλήτριες, με βιωματική εμπειρία και γνώση
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Την εκδήλωση πλαισίωσε μουσικά το «Ωδείο Φλώρινας», ενώ συμμετείχαν και μαθητές της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης της Π.Ε. Φλώρινας με απαγγελία ποιημάτων και ζωγραφιές αφιερωμένες στη μητέρα
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης τιμήθηκε υπερπολύτεκνη «Μητέρα - Αστυνομικός» πέντε παιδιών
0 Σχόλια