Μέλη της νεοσύστατης Δρομικής Ομάδας της Ένωσής μας “Police Evia’s Running Team”, μαζί με δεκάδες άλλων συμπολιτών μας, έδωσαν το παρών στον αγώνα δρόμου “Δρόμος Θυσίας Αγγελής Γοβιός” που διοργανώνει ο Δήμος Διρφύων Μεσσαπίων και η ΔΗΚΑΔΙΜΕ στα Ψαχνά.
![](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f64f/72.png)
![](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/2705/72.png)
υπενθυμίζοντάς σε όλους μας ότι κάθε φορά που ο αστυνομικός φεύγει από το σπίτι του και φυλάει τους οικείους του, το κάνει για ένα λόγο: ότι μπορεί να μην ξαναέχει αυτή την ευκαιρία…
Δεν ξεχνάμε
![](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/203c_fe0f/72.png)
Με τιμή
Ο Πρόεδρος
Αλέξανδρος Μάρκου
Ο Γ.Γ.
Αριστείδης Καψιώχας
0 Σχόλια