Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2023, στο κέντρο διασκέδασης ΑΚΡΟΑΜΑ στο Άργος Ορεστικό, ο ετήσιος χορός της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ν. Καστοριάς.
Στην κατάμεστη από κόσμο αίθουσα παραβρέθηκε, μεταξύ άλλων και ο Δήμαρχος Καστοριάς Γιάννης Κορεντσίδης. Στον χαιρετισμό του ο οικοδεσπότης Πρόεδρος της Ένωσης Αστυνομικών Ν. Καστοριάς, Γιάννης Σπυρίδης, καλωσόρισε και ευχαρίστησε όλους όσους τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωση.
Τον κόσμο ξεσήκωσε με γνωστές επιτυχίες ο Πάνος Καλίδης, ο οποίος ήταν και το καλλιτεχνικό πρόσωπο της βραδιάς.
0 Σχόλια