Ticker

6/recent/ticker-posts

728x90


ΕΟΔΥ: Τα 183 σημεία για δωρεάν rapid tests Covid-19 την Πέμπτη


Αυξημένες, συνολικά 183 σε όλη τη χώρα, θα είναι την Πέμπτη οι Κινητές Ομάδες Υγείας του ΕΟΔΥ που θα διενεργούν δωρεάν δειγματοληπτικούς ελέγχους Covid-19.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Δ. Μαγούλας, Δημοτικό Ιατρείο Μαγούλας, 11:00-17:00

Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00

Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00

Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00

Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00

Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-18:00

Δ. Ελληνικού-Αργυρούπολης, Αίθουσα 1ου ΚΑΠΗ Αλεξιουπόλεως 27, 14:00-20:00

Δ. Αγ. Βαρβάρας, Α’ ΚΑΠΗ Καλαντζάκου 7, Πλατεία Παναγίας Ελεούσας, 09:30-15:00

Δ. Κηφισιάς, Πλατεία Πλατάνου, παραπλεύρως του Άλσους Κηφισιάς, μπροστά από τον ΗΣΑΠ, 09:30-15:00

Δ. Ψυχικού, Σπυροπούλειο πολιτιστικό Κέντρο, Ολυμπιονικών 206-208, Ν. Ψυχικό, παράδρομος Κηφισίας, 09:30-15:00

Δ. Παλαιού Φαλήρου, 3ο ΚΑΠΗ, Σειρήνων 1-3 & Άτλαντος, 09:30-15:00

Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00

Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Επαύλεως, 09:00-15:00

1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 09:30-19:30 (με ραντεβού-2103626869)

2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημ. Ιατρείο-Ν. Κόσμος, Φανοσθένους & Φρ. Σμιθ, 09:30-15:00 (με ραντεβού-2109239865, 2109249787)

3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-20:30

Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 13:00-19:00

Δ. Πυλαίας, ΚΑΠΗ Ασβεστοχωρίου, Μακεδονομάχων 26, 09:00 – 15:00

Δ. Θέρμης, Δημοτική Ενότητα Βασιλικών, Βασιλικά, 09:00 – 15:00

Δ. Παύλου Μελά, στρατόπεδο Καρατάσιου, Λεωφ. Στρατού 37, 09:00-15:00

Δ. Αμπελοκήπων-Μενεμένης, Α’ ΚΑΠΗ Μενεμενης, Ελλης Αλεξιου 9, 13:00 – 19:00

Δ. Λαγκαδά, Δημοτικό Κατάστημα Σοχού, Σοχός, 09:30 – 14:30

Δ. Νεάπολης – Συκεών, Δημοτικό Κατάστημα Νεάπολης, Ελ. Βενιζέλου 125, 09:30 – 15:00

8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 09:00-15:00

14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Τριανδρία, Ηρώων 4, 09:00 – 15:00

Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 11:00-17:00

Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κ. Μακεδονίας, Β. Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00

Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30

Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-15:30

Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 14:00

Άνδρος, Κ.Υ. Άνδρου, 09:00-17:00

Άνδρος, Μπατσί (πλησίον ΚΕΠ), 10:00-15:00

Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00

Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-15:00

Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-14:00

Αρκαδία, Δ. Ν. Κυνουρίας, Λεωνίδιο, 09:30-12:30

Αρκαδία, Δ. Ν. Κυνουρίας, Τυρός, 13:00-15:00

Άρτα, Κέντρο Υγείας-ISOBOX, 08:30-15:30

Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 08:30-15:30

Άρτα, ISO-BOX-Εκθεσιακό Κέντρο Άρτας, 08:30-15:30

Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:30

Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Οίκημα Μάνα και Παιδί, 09:00-15:00

Αχαΐα, Κάτω Αχαΐα, Πολιτιστικό Κέντρο Μελίνα Μερκούρη, 09:00-16:00

Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας, Πινδάρου 112, 09:00-15:00

Βοιωτία, Νέο ΚΑΠΗ Σχηματαρίου, 09:00-11:00

Βοιωτία, Οινόφυτα Πλησίον ΚΕΠ, 11:30-14:00

Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:00

Γρεβενά, Δεσκάτη, Πλατεία Δημαρχείου Δεσκάτης, 09:30-11:00

Γρεβενά, Δήμητρα, Κεντρική Πλατεία Δήμητρας, 11:30-12:30

Γρεβενά, Καρπερό, Κεντρική Πλατεία Καρπερού, 13:00-14:00

Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:30

Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

Έβρος, Νομαρχείο Αλεξανδρούπολης, Σουλίου 2, 09:00-15:00

Έβρος, Δημαρχείο Φερών, 09:30-11:30

Έβρος, Κοινοτικό Κατάστημα Πέπλου, 12:00-15:00

Έβρος,Πλατεία Διδυμοτείχου, ΚΑΠΗ, 25ης Μαΐου 145, 13:00-14:30

Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:30 – 16.00

Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο Καπη Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκη

Πατραϊκή, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00 – 15:00

Εύβοια, Ιστιαία, Κέντρο Υγείας Ιστιαίας, 08:30 – 15:30

Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.30-15.30

Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ, 08:30-15:30

Ηλεία, Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:30-16:00

Ηλεία, Αμαλιάδα Δημαρχείο, 09:00-15:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25. 09:00 -15:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-18:00

Ηράκλειο, Μοίρες, Πολύκεντρο Μοιρών, 10:00-13:00

Ηράκλειο, Χερσόνησος, Αγροτικό Ιατρείο Γουρνών, 09:30-14:30

Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-15:00

Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30

Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

Θεσπρωτία, Παλαιό Δημαρχείο Παραμυθιάς, 10:00-14:00

Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 09:00 – 16:00

Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-17:00

Ιωάννινα, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, 09:00-13:30

Ιωάννινα, Κοινοτικό Κατάστημα Μηλιά Μετσόβου, 10:00-13:00

Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00

Καβάλα, Κέντρο Υγείας Χρυσούπολης, 08:30 – 15:30

Καβάλα, ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης, 09:00 – 14:30

Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-14:00

Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00-14:00

Καρδίτσα, Πλατεία Νικ. Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00-14:00

Καρδίτσα, Μουζάκι, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00

Καρδίτσα, Σοφάδες, Πνευματικό Κέντρο, 10:30-12:30

Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρώων Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00

Καστοριά, ISOBOX Λεωφόρος Κύκνων, 08:30-15:30

Καστοριά, Άργος Ορεστικό, 12:00 – 14:00

Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

Κέρκυρα, Κέντρο Υγείας Λευκίμμης, Λευκίμμη, 09:30-14:30

Κέρκυρα, Πολιτιστικό Κέντρο Βελονάδων, Βελονάδες, 09:30-14:30

Κεφαλονιά, Ληξούρι, κλειστό γήπεδο, Στυλιανού Τυπάλδου 1, 09:00-15:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30

Κιλκίς, Ρύζια, Κοινοτικό Κατάστημα, 09:00-10:30

Κιλκίς, Μεσιά, Πολιτιστικός Σύλλογος- Παλιό Νηπιαγωγείο, 11:00-14:00

Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:15-15:15

Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 08:15- 19:30

Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-15:30

Κόρινθος, ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου, Αντιπτεράρχου Δεδε Βλάση, 09:30-14:30

Κως, Πάρκο Πασανικολάκη, 08:00-14:00

Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης 08:30-16:00

Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελιστρίας 89, 09:30- 16:30

Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Σπάρτης, 09:00- 14:30

Λάρισα, Κεντρική Πλατεία, Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-15:30

Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00

Λάρισα, Τύρναβος, Είσοδος Δημαρχείου, 08:30-12:00

Λάρισα, Αμπελώνας ΚΑΠΗ, 12:30-15:30

Λάρισα, Μύλο του Παππά, 08:00-15:30

Λάρισα, Δημαρχείο Νίκαιας, 08:00-12:00

Λάρισα, Κέντρο Υγείας Φαρσάλων, 09:00-12:00

Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας. Θεοδωρακοπούλου & Καΐρη, 08:00-15:30

Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-16:00

Λασίθι, Δημαρχείο Ιεράπετρας, 10:00-15:00

Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

Λέσβος, Καλλονή, 10:00 – 14:00

Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

Λήμνος, Μύρινα, παλαιό θυρωρείο Γ.Ν.Λημνου, Ηφαιστου 1, 12:00-17:00

Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ . Βασιλείου Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:30-15:30

Μαγνησία, ΚΤΕΛ Υπεραστικών Γραμμών Ν. Μαγνησίας,Σέκερη & Ζάχου, 09:00-15:00

Μαγνησία, Δημαρχείο Αγριάς, 08:30-11:00

Μαγνησία, Κτίριο Περιφερειακής Ενότητας Ν.Μαγνησίας, 11:30-15:30

Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30

Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αντικάλαμος, Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου, 09:00 – 13:00

Μεσσηνία, Μελιγαλάς, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:00 – 14:00

Νάξος, Εκκλησια Αγίου Νικοδήμου, Χώρα, 07:30-20:00

Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00

Ξάνθη, Ξύλινο Σπιτάκι, Πρώην ΔΕΥΑΞ, Πλατεία Ελευθερίας, 08:30 – 10:30

Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-10:00

Πάρος, ΚΑΠΗ Αλυκής, 11:00-12-00

Πάρος, Εκθεσιακός Χώρος Μαρίνα Νάουσας, 12:30-14:45

Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον, 08:00-15:00

Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30

Πέλλα, Πλατεία Μικρών Καταρρακτών-Χατζηγιάννειο Κέντρο, Τσιμισκή 2, 09:00-14:30

Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00
Πιερία, Κέντρο Υγείας Αιγινίου, 09:00-15:00

Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ.Βενιζέλου 20, 09:00-15:00

Πρέβεζα, Δημαρχείο Θεσπρωτικού, Θεσπρωτικό, 09:00-10:30

Πρέβεζα, Δημαρχείο Λούρου, Λούρος, 11:00-12:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 08:30-15:00

Ρόδος, Πνευματικό κέντρο Καλυθιών, Καλυθιές, 09:00-14:30

Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08:30-15:00

Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, στενό Τράπεζας Πειραιώς, 08:00-15:00

Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-15:00

Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 09:00-11:30

Σάμος, Πνευματικό Κέντρο Μυτιληνιών, 10:00-12:30

Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-19:00

Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-15:30

Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-15:00

Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ, 10:00-15:30

Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00

Τρίκαλα, Διάβα (Ιατρείο), 10:30-11:30

Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Κεντρική Πλατεία Ομβριακής, Δομοκού, 09:00 – 11:00

Φθιώτιδα, Κεντρική Πλατεία Δομοκού, 11:30 – 13:30

Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

Φλώρινα, Ταγματάρχου Σωτηρίου 1 ( Αίθουσα ΚΑΠΗ) 09:00 – 14:30

Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, 08:00-14:00

Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

Χαλκιδική, Νέα Καλλικράτεια,Οσίας Παρασκευής, Πλησίον Δημαρχείου, 09:00 – 15:00

Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 18:30

Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 08:30 – 15:30

Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:00 – 14:00

Χίος, ΚΑΠΗ Δήμου Χίου, Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:30

Χίος, Δημαρχείο Θυμιανων, 09:30-13:30

* Ενδέχεται να υπάρξουν τροποποιήσεις – αλλαγές στα σημεία και στο ωράριο των μαζικών δειγματοληψιών

 




Πηγή: www.indicator.gr







Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια