Ticker

6/recent/ticker-posts

728x90 eurobank

Στις 27, 28 και 29 Νοεμβρίου οι εκλογές της Ένωσης Αξιωματικών Αττικής - Όλα τα ονόματα


Οι συνδυασμοί και τα ονόματα των υποψηφίων:

Συναδέλφισσες, Συνάδελφοι,

Το Δ.Σ. της Ένωσής μας με την από 26/10/2021 ομόφωνη απόφασή του ενέκρινε και ανακήρυξε ως υποψηφίους για τις αρχαιρεσίες τις 27, 28 και 29 Νοεμβρίου 2021, προς ανάδειξη των μελών του νέου Δ.Σ. της Ένωσής μας, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Εκπροσώπων στα Συμβούλια Μεταθέσεων της ΓΑΔΑ και των Αντιπροσώπων στην Π.Ο.ΑΞΙ.Α. τους κάτωθι αναγραφόμενους συναδέλφους ανά εκλογικό συνδυασμό:

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ

ΕΣΚΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

 

1              Α/Α'       ΒΑΝΑΚΑΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2              Α/Υ         ΓΚΑΡΗ   ΑΡΓΥΡΩ

3              Υ/Α'        ΚΟΛΟΒΟΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4              Υ/Β'        ΛΟΥΚΕΡΗΣ          ΠΑΝΑΓΗΣ

5              ΑΝΘ      ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

6              Α/Β'       ΜΑΚΡΗΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7              Υ/Β'        ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

8              Α/Δ        ΝΙΚΟΛΑΟΥ          ΚΑΝΕΛΛΟΣ

9              Α/Β'       ΠΑΛΑΙΓΕΩΡΓΙΟΥ               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10           Υ/Β'        ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11           Υ/Β'        ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12           Α/Β’       ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ      ΕΥΓΕΝΙΟΣ

13           Υ/Α'        ΣΗΦΑΚΗΣ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ

14           Α/A'       ΣΙΓΚΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15           Α/Α'       ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16           Υ/Α'        ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

17           Α/Β’       ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

1              Α/Β'       ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ

2              Υ/Α'        ΠΕΤΡΑΚΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3              Υ/Α'        ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ        ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΤΗΣ Γ.Α.Δ.Α.

 

Α. ΓΑΔΑ

1              Α/ Υ'       ΓΚΑΡΗ   ΑΡΓΥΡΩ

2              Α/Δ        ΝΙΚΟΛΑΟΥ          ΚΑΝΕΛΛΟΣ

 

 

 

Β. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1              Α/Β'       ΜΑΚΡΗΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2              Υ/Α’       ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

Γ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

1              Υ/Β’        ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2              Υ/Β’        ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

Δ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

1              Υ/Α’       ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2              Υ/Α'        ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ       ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3              ΑΝΘ      ΠΑΥΛΑΚΗΣ          ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

Ε. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1              Α/Β'       ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2              Υ/Α’       ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

 

 

ΣΤ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1              Α/Α'       ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2              Α/Α’       ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ         ΗΛΙΑΣ

 

 

 

Ζ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1              Α/Α'       ΒΑΝΑΚΑΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2              Υ/Α'        ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

 

 

Η. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1              Α/Α'       ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2              Α/Β'       ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

Θ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ

1              Υ/Β’        ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2              Α/Β'       ΚΕΝΤΡΙΦΥΛΛΗΣ                ΙΩΑΚΕΙΜ

3              Υ/Α'        ΛΟΥΡΙΔΑΣ           ΑΝΔΡΕΑΣ

 

 

 

 

Ι. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ

1              Υ/Α'        ΓΟΥΔΕΣΙΔΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2              Υ/Β'        ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Ο.ΑΞΙ.Α.

 

1              Α/Α'       ΑΒΑΝΙΔΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2              Α/Α'       ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ   ΠΕΤΡΟΣ

3              Υ/Α’       ΑΚΡΙΒΟΣ              ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

4              Α/Α'       ΒΑΝΑΚΑΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5              Α/Α'       ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

6              Α/Α'       ΒΕΛΛΙΟΣ              ΑΝΔΡΕΑΣ

7              Υ/Α'        ΒΕΡΒΕΡΗΣ           ΜΕΛΕΤΙΟΣ

8              ΑΝΘ      ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9              Υ/Β’        ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10           Υ/Β'        ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ       ΘΩΜΑΣ

11           Υ/Β'        ΓΕΩΡΓΙΟΥ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12           Υ/Β'        ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ

13           Α/Υ         ΓΚΑΡΗ   ΑΡΓΥΡΩ

14           Υ/Α'        ΓΟΥΔΕΣΙΔΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15           Υ/Α'        ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16           Α/Υ         ΔΕΔΕΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

17           Α/Β'       ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18           Α/Β' (Ειδ.Κ.)       ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

19           Α/Β'       ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

20           Υ/Α'        ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

21           Υ/Α'        ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ       ΑΝΤΩΝΙΟΣ

22           Υ/Α'        ΚΑΨΑΛΗΣ           ΛΑΜΠΡΟΣ

23           Α/Β'       ΚΕΝΤΡΙΦΥΛΛΗΣ                ΙΩΑΚΕΙΜ

24           Α/Α'       ΚΟΚΚΑΛΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25           Υ/Α'        ΚΟΛΟΒΟΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

26           Υ/Α'        ΚΟΥΒΑΡΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ

27           Υ/Α'        ΚΟΥΜΑΡ ΣΙΒΑΡΑΜ         ΣΠΥΡΙΔΩΝ

28           Υ/Β'        ΛΟΥΚΕΡΗΣ          ΠΑΝΑΓΗΣ

29           Υ/Α'        ΛΟΥΡΙΔΑΣ           ΑΝΔΡΕΑΣ

30           ΑΝΘ      ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

31           Α/Β'       ΜΑΚΡΗΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

32           Υ/Β'        ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

33           Α/Υ         ΜΑΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

34           Υ/Α'        ΜΟΥΧΤΟΥΡΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

35           Α/Υ         ΜΠΑΚΑΛΩΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

36           Α/Υ         ΜΠΑΡΟΥΜΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ

37           Υ/Α'        ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

38           Α/Δ        ΝΙΚΟΛΑΟΥ          ΚΑΝΕΛΛΟΣ

39           Υ/Β’        ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ

40           ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ         ΝΤΟΥΙΤΣΗΣ         ΦΩΤΙΟΣ

41           ΑΝΘ      ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ            ΡΗΓΑΣ

42           Α/Β'       ΠΑΓΩΝΗΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

43           Α/Β'       ΠΑΛΑΙΓΕΩΡΓΙΟΥ               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

44           Υ/Β'        ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ

45           Α/Α’       ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

46           Δ.Υ.        ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ

47           Υ/Β'        ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

48           ΑΝΘ      ΠΑΥΛΑΚΗΣ          ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

49           Δ.Υ.        ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ

50           Α/Υ         ΠΕΛΩΝΗΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ

51           Α/Β’       ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ      ΕΥΓΕΝΙΟΣ

52           Α/Β'       ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ

53           Υ/Α'        ΠΕΤΡΑΚΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ

54           Α/Δ        ΠΕΤΡΟΥ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ

55           Υ/Α'        ΣΗΦΑΚΗΣ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ

56           Α/A'       ΣΙΓΚΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

57           Α/Α’       ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

58           ΑΝΘ      ΣΟΥΣΩΝΗΣ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

59           Δ.Υ.        ΣΩΤΗΡΙΟΥ           ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ

60           Α/Β’       ΤΑΧΙΚΑΣ               ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

61           Α/Α'       ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

62           Υ/Α'        ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ        ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

63           Υ/Α'        ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

64           Α/Α’       ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ         ΗΛΙΑΣ

65           Α/Β’       ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

66           Υ/Β'        ΤΣΕΛΕΠΙΔΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ

67           ΑΝΘ      ΤΣΙΟΥΦΗΣ           ΧΑΡΙΛΑΟΣ

68           Α/Α'       ΤΣΟΚΡΗΣ             ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

69           Υ/Α’       ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ

70           Υ/Β’        ΦΙΝΕΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

71           Υ/Α'        ΧΡΥΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

 

 

1              Α/Α'       ΚΟΚΚΑΛΗΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

         ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Ο.ΑΞΙ.Α.

 

1              Α/Α'       ΚΟΚΚΑΛΗΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

 

                Η συμμετοχή σου στις εκλογές κρίνεται απαραίτητη, γιατί η δική  σου μαζική συμμετοχή ενδυναμώνει την ΕΝΟΤΗΤΑ και την ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥ του συνδικαλιστικού κινήματος, το οποίο καλείται να ανταποκριθεί με επιτυχία στους αγώνες που όλοι μαζί οφείλουμε να δώσουμε για να εξασφαλίσουμε ένα καλύτερο παρόν και μέλλον για όλους.

 

                  ΓΙΑ  ΤΟ  Δ.Σ.

               

Ο   Π Ρ Ο Ε Δ Ρ Ο Σ

 

 

 

                                Ο  ΓΕΝΙΚΟΣ   ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

 

Κανέλλος  ΝΙΚΟΛΑΟΥ                    Ευάγγελος ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ

 








Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια