Οι αρχαιρεσίες της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Πολιτικού Προσωπικού Υ.Δ.Τ.


Όλα τα ονόματα μετά το 21ο Εκλογοαπολογιστικό Συνέδριο της Ομοσπονδίας

Η ανακοίνωση

Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι εργασίες του 21ου  Εκλογοαπολογιστικού Συνέδριου της  Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Πολιτικού Προσωπικού που πραγματοποιήθηκε στη Αθήνα στις 1 και 2 Νοεμβρίου με την συμμετοχή  συνέδρων από όλη την Ελλάδα.
                         Αποτελέσματα αρχαιρεσιών:
           
              ΓΙΑ ΤΟ  11 ΜΕΛΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
           
          Τακτικά μέλη  (εκλέγονται)         ψήφοι
     
        1.     Κολοβός Γεώργιος                       56
        2.     Δελδήμος Νικόλαος                    50
        3.     Κολοβού Μαργαρίτα                  49
        4.     Μαλακάτας Ευάγγελος              49
        5.     Μαυρίδης Παύλος                      42
        6.     Χρήστου Νικόλαος                      38
        7.     Γουναλάκης Ιωάννης                  35
        8.     Καραφωτιά Αθανασία               35
        9.    Τζώρτζη Χριστίνα                         34
       10.   Τζουβάρας Δημήτριος                33
       11.   Γεωργίου Βασιλική (Βίκυ)          33
                 
                      Αναπληρωματικά μέλη
     
        12.    Χατζηφωτιάδου Δέσποινα       31
       13     Κόκλα Γεωργία                            29
       14     Τζάνης Κωνσταντίνος                 29
       15     Παπανδρέου Ιωάννης                24
       16     Δουλγερίδης Κωνσταντίνος      22
       17     Παπαθεοδώρου Παναγιώτης   19
       18     Καγκάλου Ελισσάβετ                 18
                               
                            Ελεγκτική επιτροπή 
                   
                 Τακτικά μέλη ( εκλέγονται )
         1.    Κομποθανάση  Αθηνά              60
         2.    Μαγκαφά Ζωή                           46
         3.    Καρυδάκη Αδαμαντία               46

                       Αντιπρόσωποι στην ΑΔΕΔΥ
             
                     Τακτικά μέλη   (εκλέγονται)
         1.    Κολοβός Γεώργιος                      47
         2.    Χρήστου Νίκος                            42
               
                       Αναπληρωματικά μέλη
         3.    Γεωργίου Βασιλική ( Βίκυ)        24
         4.    Χατζηφωτιάδου Δέσποινα        21
                       

                              Ίδρυμα Εξοχές  ΕΛ.ΑΣ.
                 
                       Τακτικό μέλος ( εκλέγεται)
         1.    Μπράμου Χριστίνα                    44
                   
                         Αναπληρωματικά μέλη
         2.    Κολοβού Μαργαρίτα                14
         3.    Μαυρίδης  Παύλος                   10         


 
                         
                                         

               
 

_